Dla firm

Eventy dla firm

\"\"

Jeżeli chcesz zorganizować dla swojej firmy event sportowy, to dobrze trafiłeś! 

Co proponujemy?

Gra terenowa. Ta atrakcja bazuje na klasycznym marszu na orientację, aczkolwiek organizatorzy wprowadzili kilka niespodzianek i dodatkowych atrakcji. Gra odbywa się drużynowo (3-4 osób w drużynie). O sukcesie decyduje umiejętność współpracy – uczestnicy będą musieli poradzić sobie nie tylko z odnajdywaniem kolejnych punktów kontrolnych, ale również stawić czoła dodatkowym zadaniom jakie przygotowali dla nich organizatorzy. Po dotarciu do mety policzymy punkty dla każdej drużyny, zestawimy klasyfikację i pokażemy ślady GPS Tracking’u.

\"\"

Co zapewniamy:

1) szkolenie z podstaw nawigacji w terenie, kartografii, omówienie zasad gry, 

2) podział uczestników na drużyny, system punktacji drużyn,

3) nadajniki GPS, system elektronicznego pomiaru punktów i czasu SportIdent,

* GPS Tracking to system śledzenia zawodników w terenie w czasie rzeczywistym. Efektem działania systemu jest możliwość zaprezentowania każdej drużynie jej zmagania z terenem. 

Link z przykładem: http://event.trackcourse.com/view/kuyavia-cup-2020-e1-m21e

4) dokładne i aktualne mapy terenu, punkty usytuowane w ciekawych krajobrazowo miejscach, opiekę nad uczestnikami znajdującymi się w terenie,

5) prezentację GPS Tracking’u

Zmotywuj swoich pracowników!

Chcesz zgrać swój zespół? Nie ma nic lepszego niż wspólne treningi biegowe. Pomożemy rozruszać i zmotywować Twój zespół, dzięki czemu będą bardziej wydajni!


KONTAKT